Master of Competition Nails: 
Micaela Wallgren 293 pkt.

Pink&White Akryl:

1. Anna Skibicka - 76 pkt.
2. Paulina Walaszczyk - 74 pkt.
3. Micaela Wallgren - 70 pkt.

Pink&White Żel:

1. Nadzeya Navitskaya - 73 pkt.
2. Micaela Wallgren - 71 pkt.
3. Joanna Bandurska - 68 pkt.

Salon Nails:

1. Anna Skibicka - 45 pkt.
2. Joanna Bandurska - 41 pkt.
3. Paulina Walaszczyk - 40 pkt.

Manicure Hybrydowy
(Gel Polish Manicure):

1.Milena Malinowska - 116 pkt.
2. Micaela Wallgren - 115 pkt.
3. Halina Zaitava - 114 pkt.

Zdobnictwo Płaskie 
(Flat Design ):

1. Agata Wasilewska - 45 pkt.
2. Justyna Dadał - 40 pkt.
3. Aleksandra Sowa - Falarz - 35 pkt.

Sztylet Design:

1. Wioletta Mostek - Politowicz - 42 pkt.
2. Agata Wasilewska - 35 pkt.
3. Aleksandra Sowa - Falarz - 33 pkt.

Nail Art 3D

1. Katahrina Getz - 44.5 pkt.
2. Katarzyna Wolny - 43.5 pkt.
3. Anna Butryn - Posacki - 41.5 pkt.

Tip Box Mix Media:

1. Anna Butryn - Posacki - 48 pkt.
2. Mariola Pawłowska - Włodarczyk - 47 pkt.
3. Justyna Dadał - 46 pkt.

Wyróżnienia Tip Box Mix Media: 
Robert Klonowski 
Aleksandra Sowa - Falarz

Harmonogram 2018

Piątek 23.03.2018

9:00 – 9:30 Rejestracja uczestników Sztylet Design
9:45 - Sztylet Design 120 min. (1 reka)
9:00 – 9:30 Rejestracja uczestników Manicure Hybrydowy
9:45 -  Manicure Hybrydowy – 45 min (2 ręce)
12:30 – 13:00 Rejestracja uczestników Studio Team
13:15 - Studio Team – 90 min. (1 reka)

Sobota 24.03.2018

8:30 – 9.00 Rejestracja uczestników konkurencji Salon Nails
9:15  - Salon Nails – 75 min. (1ręka)
8:30 – 9.00 Rejestracja uczestników konkurencji Zdobienie Płaskie
9:15 - Zdobienie Płaskie  -90 min (1 ręka)
12:15 – 12:45 Rejestracja uczestników Pink & White kategoria AKRYL
13:00 - Pink & White kategoria AKRYL 2,5 h ( 2 ręce)
12:30 – 13.00 Rejestracja uczestników konkurencji  Studio Nail Art.
13:15 - Studio Nail Art. 60 min. (3 tipsy)

Niedziela 25.03.2018

9:00 – 9:30 Rejestracja uczestników Pink & White kategoria ŻEL
9:45  - Pink & White kategoria ŻEL – 2,5 h (2 ręce)
9:00 – 9:30 Rejestracja uczestników Nail Art 3D
9:45 -  Nail Art 3D – 3h (2 ręce)
17:00 Ogłoszenie wyników

Wspieramy

 

Copyright © 2016 Nails Olympic Show