Master of Competition Nails: 
Micaela Wallgren 293 pkt.

Pink&White Akryl:

1. Anna Skibicka - 76 pkt.
2. Paulina Walaszczyk - 74 pkt.
3. Micaela Wallgren - 70 pkt.

Pink&White Żel:

1. Nadzeya Navitskaya - 73 pkt.
2. Micaela Wallgren - 71 pkt.
3. Joanna Bandurska - 68 pkt.

Salon Nails:

1. Anna Skibicka - 45 pkt.
2. Joanna Bandurska - 41 pkt.
3. Paulina Walaszczyk - 40 pkt.

Manicure Hybrydowy
(Gel Polish Manicure):

1.Milena Malinowska - 116 pkt.
2. Micaela Wallgren - 115 pkt.
3. Halina Zaitava - 114 pkt.

Zdobnictwo Płaskie 
(Flat Design ):

1. Agata Wasilewska - 45 pkt.
2. Justyna Dadał - 40 pkt.
3. Aleksandra Sowa - Falarz - 35 pkt.

Sztylet Design:

1. Wioletta Mostek - Politowicz - 42 pkt.
2. Agata Wasilewska - 35 pkt.
3. Aleksandra Sowa - Falarz - 33 pkt.

Nail Art 3D

1. Katahrina Getz - 44.5 pkt.
2. Katarzyna Wolny - 43.5 pkt.
3. Anna Butryn - Posacki - 41.5 pkt.

Tip Box Mix Media:

1. Anna Butryn - Posacki - 48 pkt.
2. Mariola Pawłowska - Włodarczyk - 47 pkt.
3. Justyna Dadał - 46 pkt.

Wyróżnienia Tip Box Mix Media: 
Robert Klonowski 
Aleksandra Sowa - Falarz

Harmonogram 2019

Piątek 5.04.2019

8:30  –  9:00 Rejestracja uczestników konkurencji Zdobienie Płaskie 
9:15    10:45 Zdobienie Płaskie  -90 min (1 ręka)
8:30 –  9:00 Rejestracja uczestników Manicure Hybrydowy
9:15  – 10:00 Manicure Hybrydowy – 45 min (2 ręce) (45min dla 1 dywizji, 30min dla 2 dywizji)
12:30 – 13:00  Rejestracja uczestników konkurencji Salon Nails
13:15 – 14:15 Salon Nails – 60 min. (1 ręka)
12:30 – 13:00 Rejestracja uczestników Face Art.
13.15 – 14:45 Face Art. 90min (1 tips)
15:30 - 15.45 Rejestracja uczestników Rosyjski Migdał
16:00 – 17:15 Rosyjski Migdał 75min. ( 1ręka)

Sobota 6.04.2019

8:00 – 8.30  Rejestracja uczestników Pink & White kategoria AKRYL
8:45  11:15 Pink & White kategoria AKRYL 2,5 h ( 2 ręce)
9:00 – 9.30 Rejestracja uczestników konkurencji  Studio Nail Art.
9:45  10:45 Studio Nail Art. 60 min. (3 tipsy)
11:30 – 11.45 Rejestracja uczestników Sztylet Design
12.00 – 14:00 Sztylet Design 120 min. (1 ręka)
14:45 – 15.00 Rejestracja uczestników Studio Team
15:15 – 16:45 Studio Team – 90 min. (1 ręka)

Niedziela 7.04.2019

8:30 – 9:00 Rejestracja uczestników Pink & White kategoria ŻEL
9:15  - 11:45 Pink & White kategoria ŻEL – 2,5 h (2 ręce)
8:30 – 9:00 Rejestracja uczestników Nail Art 3D
9:15 -  12:15 Nail Art 3D – 3h (2 ręce)
17:00 Ogłoszenie wyników

Wspieramy

 

Copyright © 2016 Nails Olympic Show