Oświadczenie uczestnika dotyczące kategorii Nail Art 3D początkujący.

Oświadczenie


 
 
Master of Competition Nails - Lena Kurach - 312,75
 
Manicure Hybrydowy /D1
1. Marta Dziurkowska - 69,5
2. Slowik Paulina - 69
3. Grien Anna - 65
 
 
Manicure Hybrydowy /D2
1. Paczocha Karolina - 71
2. Dadał Justyna - 69,5
3. Zbroińska Katarzyna - 69
 
 
Pink&White Gel/D1
1. Polka Małgorzata - 67,5
2. Dziurkowska Marta - 63,5
3. Malinowska Karolina - 60,5
 
 
Pink&White Gel/D2
1. Kurach Lena - 75,75
2. Zbroińska Katarzyna - 75
3. Dadał Justyna - 69,5
 
 
Pink&White Akryl/D1
1. Dziurkowska Marta - 52,5
2. Szewczyk Agnieszka - 49,5
3. Chełkowska Nikola - 41,5
 
 
Pink&White/D2
1. Skibicka Anna - 77
2. Bandurska Joanna - 71,5
3. Mastalska Renata - 68,5
 
 
Studio Team
1. Bandurska, Faber, Zbroińska - 40,5
2. Kryńska, Rybicka, Żuk - 38,5
3. Demkiewicz, Mastalska, Walaszczyk - 37,5
 
 
Salon Nails/D1
1. Słowik Paulina - 44,5
2. Polka Małgorzata - 36
3. Tadus Daria - 33,5
 
 
Salon Nails/ D2
1. Zbroińska Katarzyna - 40,5
2. Kurach Lena - 40
3. Wallgren Micaela - 37,5
 
 
Zdobienia Płaskie/D1
1. Ściepura Agnieszka - 46,5
2. Bimek Marta - 42,5
3. Trefon Natalia - 39,5
 
 
Zdobienia Płaskie/D2
1. Sheiderova Lora - 47
2. Tomaszewska Marta - 43,5
3. Iracka Anna - 40,5
 
 
Tip Box/D1
1. Klocek Magdalena - 56,5
2. Trefon Natalia - 48,5
3. Gil Joanna - 43,5
 
 
Tip Box/D2
1. Tomaszewska Marta - 57,5
2. Klonowski Robert - 55
3. Trojan Adina - 52,5
 
 
Studio Nail Art/D1
1. Malinowska Karolina - 41,5
2. Klocek Magdalena - 40
3. Pudełek - Gorgol Paulina - 39,5
 
 
Studio Nail Art/D2
1. Klonowski Robert - 43,5
2. Tomaszewska Marta - 42,5
3. Dadał Justyna - 39,5
 
 
Sztylet Design/ D1
1. Bezeka Viktoria - 42,5
2. Połka Małgorzata - 37,5
3. Kisiel Magdalena - 31,5
 
 
Sztylet Design/ D2
1. Butryn - Posacki Anna - 44,5
2. Adamczyk Aleksandra - 42,5
3. Mostek - Politowicz Wioleta - 38,5
 
 
 
Nail Art 3D/D1
1. Kisiel Magdalena - 37
2. Lubńska Olga - 32,5
 
 
 
Nail Art3D/D2
1. Adamczyk Aleksandra - 45,5
2. Faber Anna - 40,5
3. Butyn - Posacki Anna - 37

Harmonogram 2019

Piątek 5.04.2019

8:30  –  9:00 Rejestracja uczestników konkurencji Zdobienie Płaskie 
9:15    10:45 Zdobienie Płaskie  -90 min (1 ręka)
8:30 –  9:00 Rejestracja uczestników Manicure Hybrydowy
9:15  – 10:00 Manicure Hybrydowy – 45 min (2 ręce) (45min dla 1 dywizji, 30min dla 2 dywizji)
12:30 – 13:00  Rejestracja uczestników konkurencji Salon Nails
13:15 – 14:15 Salon Nails – 60 min. (1 ręka)
12:30 – 13:00 Rejestracja uczestników Face Art.
13.15 – 14:45 Face Art. 90min (1 tips)
15:30 - 15.45 Rejestracja uczestników Rosyjski Migdał
16:00 – 17:15 Rosyjski Migdał 75min. ( 1ręka)

Sobota 6.04.2019

8:00 – 8.30  Rejestracja uczestników Pink & White kategoria AKRYL
8:45  11:15 Pink & White kategoria AKRYL 2,5 h ( 2 ręce)
9:00 – 9.30 Rejestracja uczestników konkurencji  Studio Nail Art.
9:45  10:45 Studio Nail Art. 60 min. (3 tipsy)
11:30 – 11.45 Rejestracja uczestników Sztylet Design
12.00 – 14:00 Sztylet Design 120 min. (1 ręka)
14:45 – 15.00 Rejestracja uczestników Studio Team
15:15 – 16:45 Studio Team – 90 min. (1 ręka)

Niedziela 7.04.2019

8:30 – 9:00 Rejestracja uczestników Pink & White kategoria ŻEL
9:15  - 11:45 Pink & White kategoria ŻEL – 2,5 h (2 ręce)
8:30 – 9:00 Rejestracja uczestników Nail Art 3D
9:15 -  12:15 Nail Art 3D – 3h (2 ręce)
17:00 Ogłoszenie wyników

Wspieramy

 

Copyright © 2016 Nails Olympic Show