Formularz zgłoszenia

Formularz

STRONA W BUDOWIE

ZAPISY JUŻ WKRÓTCE

Dołącz do nas

Rejestracja do Nails Olympic

Paragon Faktura

OPŁATY

 

KONKURENCJE ROZGRYWANE NA MIEJSCU MISTRZOSTW:

 

Dywizja 1: 40 euro - 1 konkurencja

Dywizja 2: 50 euro - 1 konkurencja

 
 

 

 

 

 

OPŁATY:

 

KONKURENCJE ZAOCZNE:

 

Dywizja 1: 35 euro 1 konkurencja

 
Dywizja 2: 45 euro - 1 konkurencja
 

RABATY:

4 to 7 konkurencji – 20 % rabatu
8 to 9 konkurencji – 25 % rabatu
 

Wpisowe należy wpłacić na konto Organizatora:

Organizator: Ask Advertising and PR services Ltd

First Investment Bank

BIC: FINVBGSF

IBAN: BG36FINV915010EUR0B442

* Zapoznałam/em się z treścią regulaminu i akceptuję jego zapisy, w tym informujące o fakcie i zakresie przetwarzania moich danych osobowych przez Organizatora Mistrzostw.
* Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany numer telefonu oraz adres e-mail informacji handlowej przez Organizatora Mistrzostw oraz przez podmioty z nią współpracujące.
* Ponadto oświadczam, że zapoznał-am/-em się z informacją Organizatora o przetwarzaniu danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z rozporządzeniem RODO oraz ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku na warunkach i zasadach określonych w przedstawionej informacji.
* Oświadczam, iż wyrażam zgodę na dokonywanie przez Organizatora Mistrzostw i podmiotów z nią współpracujących nagrywania/fotografowania/zapisu cyfrowego mojego uczestnictwa w mistrzostwach Nails Olympic Show – Prefect French i ich rozstrzygnięcia na scenie odbywającego się w ramach targów LOOK Beauty VISION 2018 oraz na odtwarzanie tego nagrania w wybranej przez Organizatora Mistrzostw formie w tym publiczne odtwarzanie, reemitowanie w środkach masowego przekazu (radio telewizja internet) oraz publikowanie zdjęć z tego pokazu w celach marketingowych, reklamowych i informacyjnych. Dodatkowo oświadczam, iż jestem świadoma/y, że od organizatora wskazanej imprezy za wykorzystanie materiałów których dotyczy niniejsza zgoda nie przysługuje mi żadne wynagrodzenie. ”Wybierz*
* NAILS OLYMPIC BULGARIA 2020
Wybierz*

🥇Dywizja I nail art
🥈Dywizja II nail art
🥇Dywizja I pink&white
🥈Dywizja II pink&white
Biore udział w konkursie*

MANICURE HYBRYDOWY
SALON NAILS
PINK & WHITE GEL
ZDOBIENIA PŁASKIE
PAZNOKCIE BIŻUTERYJNE
TIP BOX MIX MEDIA
TIP BOX PAINTING
TIP BOX EXACTLY
POSTER


* - pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Sponsorzy