Formularz zgłoszenia
Nails Olympic
linia

Mistrzostwa Nails Olympic InternationalZobacz więcej
Nails Olympic
linia

Mistrzostwa Nails Olympic NORWAYZobacz więcej
Nails Olympic
linia

Mistrzostwa Nails Olympic BULGARIAZobacz więcej
Nails Olympic Bulgaria

Zasady Ogólne

Osoba, która osiągnie największą liczbę punktów spośród wszystkich konkurencji  podczas Nails Olympic Bulgaria 2020 - otrzyma puchar i tytuł:


 

 

Grand Master Nail Art Bułgaria 2020

 

 

 

 

Grand Master Pink&White Bułgaria 2020

 

Dywizja 1 Nail Art - osoby, które nigdy nie startowały w jakichkolwiek mistrzostwach w konkurencjach nail art o randze wojewódzkiej, krajowej i międzynarodowej oraz osoby, które startowały i nie zajęły miejsca I,II lub III.

 

Dywizja 2 Nail Art. - osoby, które startowały w mistrzostwach konkurencjach nail art o randze wojewódzkiej, krajowej lub
międzynarodowej  i zajęły miejsce I, II lub III.

 

Dywizja 1 Pink&White - osoby, które nigdy nie startowały w jakichkolwiek mistrzostwach w konkurencjach pink&white o randze wojewódzkiej, krajowej i międzynarodowej oraz osoby, które startowały i nie zajęły miejsca I,II lub III.

 


Dywizja 2 Pink&White - osoby, które startowały w mistrzostwach konkurencjach pink&white o randze wojewódzkiej, krajowej lub
międzynarodowej  i zajęły miejsce I, II lub III.

 

*To oznacza, ze uczestnicy mogą startować w dywizji 1 w konkurencjachnail art i w dywizji 2 w konkurencjach pink&white i odwrotnie.

 

Tematy konkurencji  Nail Art: Zdobienia Płaskie – Butterflies/ Paznokcie Biżuteryjne – Harem/ Tip Box Mix Media – Moulin Rouge!/ Tip Box Painting  – Casino/ Poster - Carnival
 

 

OPŁATY:

 

Konkurencje przeprowadzne na miejscu mistrzostw:

 

Dywizja 1 – 40 euro - 1 konkurencja

 

Dywizja 2  - 50 euro - 1 konkurencja

 
 

Kategorie zaoczne:
 

Dywizja 1 – 35 euro - 1 konkurencja

 

Dywizja 2  - 45 euro - 1 konkurencja

 

RABATY:

 

4 to 7 konkurencji – 20 % rabatu

 

8 to 9 konkurencji – 25 % rabatu

 

 

 

Dołącz do nas

Rejestracja do Nails Olympic

Paragon Faktura

OPŁATY

 

KONKURENCJE ROZGRYWANE NA MIEJSCU MISTRZOSTW:

 

Dywizja 1: 40 euro - 1 konkurencja

Dywizja 2: 50 euro - 1 konkurencja

 
 

 

 

 

 

OPŁATY:

 

KONKURENCJE ZAOCZNE:

 

Dywizja 1: 35 euro 1 konkurencja

 
Dywizja 2: 45 euro - 1 konkurencja
 

RABATY:

4 to 7 konkurencji – 20 % rabatu
8 to 9 konkurencji – 25 % rabatu
 

Wpisowe należy wpłacić na konto Organizatora:

Organizator: Ask Advertising and PR services Ltd

First Investment Bank

BIC: FINVBGSF

IBAN: BG36FINV915010EUR0B442

* Zapoznałam/em się z treścią regulaminu i akceptuję jego zapisy, w tym informujące o fakcie i zakresie przetwarzania moich danych osobowych przez Organizatora Mistrzostw.
* Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany numer telefonu oraz adres e-mail informacji handlowej przez Organizatora Mistrzostw oraz przez podmioty z nią współpracujące.
* Ponadto oświadczam, że zapoznał-am/-em się z informacją Organizatora o przetwarzaniu danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z rozporządzeniem RODO oraz ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku na warunkach i zasadach określonych w przedstawionej informacji.
* Oświadczam, iż wyrażam zgodę na dokonywanie przez Organizatora Mistrzostw i podmiotów z nią współpracujących nagrywania/fotografowania/zapisu cyfrowego mojego uczestnictwa w mistrzostwach Nails Olympic Show – Prefect French i ich rozstrzygnięcia na scenie odbywającego się w ramach targów LOOK Beauty VISION 2018 oraz na odtwarzanie tego nagrania w wybranej przez Organizatora Mistrzostw formie w tym publiczne odtwarzanie, reemitowanie w środkach masowego przekazu (radio telewizja internet) oraz publikowanie zdjęć z tego pokazu w celach marketingowych, reklamowych i informacyjnych. Dodatkowo oświadczam, iż jestem świadoma/y, że od organizatora wskazanej imprezy za wykorzystanie materiałów których dotyczy niniejsza zgoda nie przysługuje mi żadne wynagrodzenie. ”Wybierz*
* NAILS OLYMPIC BULGARIA 2020
Wybierz*

🥇Dywizja I nail art
🥈Dywizja II nail art
🥇Dywizja I pink&white
🥈Dywizja II pink&white
Biore udział w konkursie*

MANICURE HYBRYDOWY
SALON NAILS
PINK & WHITE GEL
ZDOBIENIA PŁASKIE
PAZNOKCIE BIŻUTERYJNE
TIP BOX MIX MEDIA
TIP BOX PAINTING
TIP BOX EXACTLY
POSTER


* - pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Sponsorzy